MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14246198
nr 1424 6198
Matsalsgrupp
Bord + 6 stolar + 2 karmstolar. Rokokostil. 9 delar. Diameter: 100cm. Höjd: 73cm, 2st iläggsskivorx50cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:39:10
11/10 19:32:37